O nas

TWÓJ OSOBISTY WEWNĘTRZNY
Excursions24

W dzisiejszych czasach łatwo jest zarezerwować loty lub hotele za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Ale kiedy dotrzesz do celu, zaczynasz się zastanawiać, co dokładnie chcesz zobaczyć, co musisz zobaczyć lub jak dostać się do wybranego miejsca . U nas znajdziesz odpowiedź na każde pytanie. Niezależnie od tego, czy szukasz pomysłów na wyjazdy z dziećmi, planujesz jednodniową wycieczkę po okolicy, czy szukasz najlepszych wyjazdów na wakacje – u nas na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Jeśli chcesz odkryć coś nowego lub doświadczyć czegoś znajomego w nowy sposób, nasze wycieczki są dla Ciebie idealne. Od klasycznego zwiedzania Stambułu przez wycieczkę segwayem w Londynie do historycznego zwiedzania miasta w Rzymie, oferujemy szeroką gamę wycieczek na całym świecie. Zainspiruj się i odkryj z nami najpopularniejsze miejsca docelowe.

Excursions24, innowacyjny portal internetowy z wycieczkami i zajęciami, jest spółką zależną Meetingpoint Turkey. Excursions24 wykorzystuje siłę firmy macierzystej, która jest reprezentowana przez całą dobę, siedem dni w tygodniu z ponad 1300 pracownikami i własnymi agencjami w ponad 24 krajach i w ponad 60 lokalizacjach na całym świecie. Meeting Point to jedna z największych na świecie firm zajmujących się zarządzaniem destynacją, oferująca usługi na miejscu, począwszy od zakwaterowania, zarządzania hotelem, obsługi naziemnej, organizacji imprez po transfery, wycieczki, wycieczki jednodniowe i podróże grupowe.

KILKA DOBRYCH POWODÓW

Najlepszą edukacją dla mądrego człowieka jest podróż.

- Johann Wolfgang von Goethe

+15 000 zajęć i wycieczek

Z nami masz możliwość zarezerwowania ponad 15 000 zajęć i wycieczek na całym świecie. Niezależnie od tego, czy szukasz pomysłów na wycieczki z dziećmi, planujesz jednodniową wycieczkę po okolicy, czy szukasz najlepszych wycieczek na wakacje - u nas na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

W najlepszych rękach na miejscu

Excursions24 (poprzez Meeting Point International) jest osobiście reprezentowany w ponad 45 miejscach na całym świecie. W miejscach, w których tak nie jest, współpracujemy z wysoce profesjonalnymi i wyselekcjonowanymi dostawcami, którzy znają się na swojej branży.

Dostępne 24 godziny

Czy to w drodze, czy w domu; W każdej chwili możesz się z nami skontaktować. Nasz zespół serwisowy jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w dowolnym miejscu na świecie.

Gwarancja niskiej ceny

Wspomnienia z wakacji są bezcenne. Oferujemy niedrogie zajęcia z gwarantowaną najniższą ceną. Jeśli to nie dotyczy, zwrócimy Ci różnicę.

Dostępne oferty

Przywiązujemy dużą wagę do podróżowania bez barier. Znajdziesz u nas znaczną liczbę ofert bez barier. Wszystkie opisy są opatrzone odpowiednim wskaźnikiem.

Nasze środowisko to nasza przyszłość

Ochrona środowiska jest jedną z głównych trosk naszej firmy. Postrzegamy ją jako inwestycję w naszą przyszłość i przyszłość naszych dzieci: najlepsza idea ochrony środowiska jest już ukryta w naszych produktach.