Często Zadawane Pytania

Często zadawane pytania

Te informacje można znaleźć w polu Regulamin na odpowiedniej stronie w broszurze lub poprzez link Regulamin na prawie wszystkich witrynach Excursions24. Po prostu kliknij link Regulamin i przeczytaj informacje, aby uzyskać odpowiedzi, których oczekujesz Jeśli Twoja rezerwacja została już potwierdzona, te informacje znajdziesz również na dole rachunku Excursions24.
Excursions24 to usługa rezerwacji wyłącznie online, więc rezerwacje przez telefon nie są możliwe. Jednak nasi przedstawiciele obsługi klienta odpowiedzą na pytania dotyczące rezerwacji 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej (w języku angielskim). Obsługa klienta Excursions24 gwarantuje odpowiedź na Twoje zapytania w ciągu 36 godzin, a większość pytań jest udzielana w ciągu 12 godzin. Należy pamiętać, że korespondencja z Excursions24 po dokonaniu rezerwacji może być prowadzona w języku angielskim. Na życzenie możemy zapewnić tłumaczenie, jednak odpowiedź potrwa dłużej niż w języku angielskim.
Miejsca odbioru z hotelu są podane na stronie broszury lub podane w potwierdzeniu. Możesz również zostać poinstruowany (na potwierdzeniu podróży do wydrukowania), aby zadzwonić pod lokalny numer telefonu organizatora wycieczki 24 godziny przed podróżą w celu uzyskania informacji o odbiorze hotelu Potwierdź odpowiednie dane organizatora wycieczki na paragonie z Excursions24 w zakładce Ważne informacje. Dobrym pomysłem jest wydrukowanie strony broszury i paragonu podróży oraz zszycie ich razem, aby mieć wszystkie informacje przy sobie po przybyciu do punktu odlotu.
Dni, w których organizator wycieczek oferuje usługi, są wymienione na każdej stronie broszury pod nagłówkiem Daty wycieczek lub Harmonogram teatrów i spektakli. Daty wycieczek lub wydarzeń znajdują się na tych samych stronach w obszarze Lokalizacja wycieczki lub Harmonogram kin i spektakli.
Dostępność zależy od rodzaju zarezerwowanej imprezy turystycznej. Dla każdej oferty jest podane bezpośrednio w "Dalsze informacje", czy potwierdzenie jest dokonywane w tym samym czasie, tj. można zarezerwować, czy też Excursions24 musi zapytać organizatora i dostarczyć Potwierdzenie nastąpi w ciągu 12 do 48 godzin. Dostępność nie może zostać określona automatycznie przed przetworzeniem prośby o rezerwację.
Daty wycieczek lub wydarzeń znajdują się na stronach broszury w obszarze Lokalizacja wycieczki lub Harmonogram teatru i spektaklu. Dni, w których organizator wycieczek oferuje usługi, są wymienione na każdej stronie broszury pod nagłówkiem Daty wycieczek lub Harmonogram teatru i spektakli Przedstawione programy . Należy pamiętać, że daty wycieczek mogą ulec zmianie, a wszystkie zarezerwowane wycieczki wymagają ponownego potwierdzenia przed wyjazdem.
Większość organizatorów wycieczek nie oferuje usługi odbioru z Twojego miejsca zamieszkania. W żądaniu rezerwacji musisz wskazać najbliższy duży hotel, który jest najbliżej Ciebie i można z niego odebrać. Możesz również zrobić własny droga do punktu początkowego wycieczki jest podana na stronie broszury pod nagłówkiem Lokalizacja.
To zależy od organizatora wycieczki i należy to sprawdzić bezpośrednio z nim w dniu wycieczki. Większość organizatorów wycieczek może podwieźć cię do dużego hotelu lub miejsca w mieście, w zależności od ich harmonogramu tego dnia. Zapytaj o w dniu podróży lub sprawdź wcześniej u organizatora wycieczki bezpośrednio na miejscu, czy jest to możliwe.
Miejsce spotkania na początku każdej wycieczki jest wskazane na stronie broszury pod nagłówkiem Lokalizacja. Dodatkowe informacje mogą być również zawarte pod nagłówkiem Więcej informacji na tej samej stronie. Jeśli potrzebujesz wskazówek, jak się tam dostać skontaktuj się z nami w ciągu 24 do 48 godzin, skontaktuj się bezpośrednio z organizatorem wycieczki przed potwierdzoną datą wycieczki. Numer telefonu znajdziesz na paragonie Excursions24 pod nagłówkiem Ważne informacje.
Excursions24 nie udziela żadnych porad ani informacji na temat wiz, paszportów lub wymogów zdrowotnych. Obowiązkiem wszystkich podróżnych jest sprawdzenie w odpowiednich konsulatach, czy oprócz paszportu wymagane są również wizy. Ponieważ wymagania te mogą ulec zmianie bez uprzedzenia, powinno to być Informacje o wizach, paszportach i wymaganiach zdrowotnych są uzyskiwane przed wyjazdem.
Excursions24 akceptuje maksymalnie 9 uczestników na rezerwację. Organizacja podróży oferowana przez Excursions24 specjalizuje się w alternatywnych podróżnych i małych grupach. Nie możemy zagwarantować, że duże grupy podróżne będą miały sąsiadujące miejsca. Obecnie nie oferujemy zniżek grupowych.
Te informacje można znaleźć na stronach broszury pod nagłówkiem Daty wycieczek lub Harmonogram teatrów i spektakli. Należy pamiętać, że święta państwowe różnią się w wielu lokalizacjach, w których oferujemy imprezy turystyczne, niektórzy operatorzy wycieczek decydują się na zamknięcie operacji w niektórych dni ustawowo wolne od pracy. Może to być przekazane wraz z prośbą o rezerwację.
Produkty Excursions24 można rezerwować tylko online. Prosimy o wcześniejszą rezerwację podróży, ponieważ wiele wycieczek i produktów z Excursions24 jest bardzo popularnych i można je w pełni zarezerwować po krótkim czasie. aby skontaktować się z odpowiednim organizatorem wycieczki.
W przypadku wielu wycieczek i zajęć oferowanych na tej stronie dostępny jest niemieckojęzyczny przewodnik turystyczny lub przewodnik audio. Po prostu wybierz „Niemiecki” jako preferowany język w opcjach językowych. Jeśli wycieczka lub aktywność jest nie jest oferowana w języku niemieckim, chyba że zaznaczono inaczej, będzie w języku angielskim. Jeśli wycieczka jest dostępna w języku niemieckim, zostanie to odzwierciedlone na stronie broszury, cenniku oraz, w stosownych przypadkach, na stronie wyboru wycieczki lub opcji zajęć.
Excursions24 oferuje tylko rabaty wymienione na stronie broszury pod nagłówkiem Ceny. Żadne inne rabaty grupowe, takie jak personel wojskowy, AAA lub NRMA, nie są obecnie oferowane.
Nasze strony broszury są tworzone elektronicznie i są wyświetlane tylko w Internecie. Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o produkcie podróżniczym, którego potrzebujesz. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, które nie są podane na te strony są.
Możesz poprosić o oferty na produkty Excursions24 online w dowolnym momencie. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami rezerwacji i określ żądaną datę podróży oraz liczbę uczestników. Następnie wyślemy Ci ofertę "Na żywo" dla odpowiedniego produktu. Jeśli chcesz skorzystać z oferty, przejdź do procesu rezerwacji online. Wszystkie oferty utworzone online są ważne i aktualne.
Dla ponad 98% produktów turystycznych oferowanych przez Excursions24, strony broszury zawierają tabele cenowe pokazujące, z jakim wyprzedzeniem produkt turystyczny można zarezerwować w danym momencie. Jeśli wymagana data jest poza tym okresem, utwórz Dodaj do zakładek odpowiednią stronę broszury, ponieważ produkty są aktualizowane co tydzień Niektóre produkty są aktualizowane tylko raz w roku, gdy operatorzy wycieczek ustalają ceny na nowy sezon Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnych informacji na stronach broszury, wyślij e-mail do obsługi klienta Excursions24.
Większość wydarzeń turystycznych oferowanych przez Excursions24 można rezerwować tylko po wcześniejszym wybraniu daty. Wyjątkiem są bilety na atrakcje, autobusy z możliwością wsiadania i wysiadania oraz niektóre wycieczki krajoznawcze.
Excursions24 oferuje usługi ponad 1000 touroperatorów na całym świecie, a każda rezerwacja jest przetwarzana oddzielnie u odpowiedniego operatora. Z tego powodu Excursions24 nie może oferować zniżek dla wielu rezerwacji.
Jeśli potrzebujesz informacji o usługach nie dostarczanych przez Excursions24 (takich jak opcje zakwaterowania w pobliżu miejsca rozpoczęcia wycieczki), skontaktuj się z lokalnym biurem podróży lub biurem turystycznym. Biura turystyczne często mają stronę internetową, którą łatwo znajdziesz na w Internecie, wpisując słowa kluczowe w przeglądarce.
Możesz wybierać spośród szerokiej gamy wycieczek, wydarzeń i atrakcji w Excursions24, ale nie oferujemy spersonalizowanych wycieczek. Jeśli szukasz czegoś innego niż to, co jest dostępne online w naszej ofercie, skontaktuj się z lokalnym biurem podróży agent lub biuro turystyczne.
Większość jednodniowych wycieczek i wycieczek krajoznawczych nie ma usługi odbioru z lotniska. Zazwyczaj lotniska są daleko od centrum miasta, więc operatorzy nie oferują transportu stamtąd. jest oferowana, znajduje się na miejscu lub wskazany jest transfer z lotniska.Jeśli nie jest to zaznaczone, usługa ta nie jest dostępna.Proszę podać nazwę hotelu, z którego można odebrać lub udać się bezpośrednio do pick- górny punkt wymieniony na stronie Meeting Point.
Niektórzy dostawcy internetu klasyfikują wiadomości e-mail z ogólnym potwierdzeniem wysyłane przez Excursions24 jako "spam". Sprawdź folder spamu, aby sprawdzić, czy nie otrzymałeś już wiadomości e-mail od Excursions24 Jeśli ustawiłeś filtr spamu do najwyższego poziomu bezpieczeństwa, tylko e-maile od nadawców z Twojej listy mailingowej trafią do folderu spamu w Twojej skrzynce odbiorczej. Te e-maile są automatycznie usuwane po maksymalnie siedmiu dniach.
O ile nie zaznaczono inaczej, Twoja rezerwacja zostanie potwierdzona po opłaceniu usługi. Specjalne warunki są przedstawione na stronie z informacjami o indywidualnej wycieczce lub aktywności. Większość rezerwacji jest potwierdzana w tym samym czasie. W niektórych przypadkach otrzymasz potwierdzenie w ciągu od 12 do 48 godzin. Jeśli nie otrzymałeś żadnej odpowiedzi po tym, zadzwoń do obsługi klienta Excursions24. Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia lub innego powiadomienia w ciągu 48 godzin, skontaktuj się z obsługą klienta Excursions24.