Odkryj kolory świata z Excursions24

Masz kod rabatowy lub numer rezerwacji? Wpisz go tutaj!

NAJLEPSZE KIERUNKI

Wybierz miejsce docelowe

"Odkryj z nami kolory świata. Z naszymi wycieczkami po mieście, wycieczkami krajoznawczymi i wycieczkami zainspirowaliśmy już miliony ludzi na całym świecie i oczywiście chcemy zainspirować również Ciebie. Prosimy teraz, abyś wszedł na pokład, zajął miejsce i wygodnie się oparł, ponieważ tylko w ten sposób możesz najlepiej cieszyć się licznymi zabytkami metropolii i pięknem wielkiego, szerokiego świata."

+15 000 zajęć i wycieczek

Z nami masz możliwość zarezerwowania ponad 15 000 zajęć i wycieczek na całym świecie. Niezależnie od tego, czy szukasz pomysłów na wycieczki z dziećmi, planujesz jednodniową wycieczkę po okolicy, czy szukasz najlepszych wycieczek na wakacje - u nas na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

W najlepszych rękach na miejscu

Excursions24 (poprzez Meeting Point International) jest osobiście reprezentowany w ponad 45 miejscach na całym świecie. W miejscach, w których tak nie jest, współpracujemy z wysoce profesjonalnymi i wyselekcjonowanymi dostawcami, którzy znają się na swojej branży.

Dostępne 24 godziny

Czy to w drodze, czy w domu; W każdej chwili możesz się z nami skontaktować. Nasz zespół serwisowy jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w dowolnym miejscu na świecie.