Excursions24 ile dünyanın renklerini keşfedin

İndirim kodunuz veya rezervasyon numaranız var mı? O zaman lütfen buraya girin!

POPÜLER YERLER

Yer seçin

"Dünyanın renklerini bizimle keşfedin. Şehir turlarımız, gezi turlarımız ve gezilerimizle şimdiden dünya çapında milyonlarca insana ilham verdik ve elbette size de ilham vermek istiyoruz. Şimdi sizden gemiye binmenizi, oturmanızı ve rahatça arkanıza yaslanmanızı istiyoruz, çünkü metropolün birçok manzarasının ve büyük dünyanın güzelliklerinin tadını en iyi şekilde çıkarmanın tek yolu bu."

+15,000'den fazla aktivite ve tur'

Bizimle dünya çapında 15.000'den fazla aktivite ve gezi rezervasyonu yapma fırsatınız var. İster çocuklu geziler için fikir arıyor olun, ister bölgede günübirlik bir gezi planlıyor olun ya da tatiliniz için en iyi gezileri arıyorsanız, aradığınızı kesinlikle bizimle bulacaksınız.

In the best hands on site

Excursions24 (Meeting Point International aracılığıyla) dünya çapında 45'in üzerinde destinasyonda kişisel olarak temsil edilmektedir. Diğer destinasyonlarda ise profesyonel ve seçilmiş sağlayıcılarla/partnerlerle çalışıyoruz.

24 saat ulaşılabilir

İster yolda, ister evde; Bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Destek ekibimiz dünyanın her yerinde 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.